Участници в олимпиадата


1. АУБГ, Благоевград

Oтбор: AUBG01
Джимшер Схиртладзе
Емилияно Гирити
Еужен Хасанаж

Ръководители: доц. д-р Стоян Бонев, гл. ас. Емил Келеведжиев

2. БСУ, Бургас

Oтбор 1: BSU1
Христо Христов, Софтуерно инженерство, IV курс
Камен Томов, Информатика и компютърни науки, IV курс
Евгени Иванов, Софтуерно инженерство, IV курс

Oтбор 2: BSU2
Антон Абросимов, Информатика и компютърни науки, III курс
Даниил Романов, Информатика и компютърни науки, II курс
Александра Роганова, Приложна информатика и мултимедия, III курс

Ръководители: гл. ас. д-р Димитър Минчев, Стоян Узунов

3. ВСУ, Варна

Отбор 1: VSU1
Стоян Керчев Стоянов
Диляна Янкова Димова
Галя Господинова Георгиева

Ръководител: доц. д-р Галина Момчева

Отбор 2: VSU2
Михаил Галинов Станев
Димитър Стефанов Грозев
Мартин Стойков Стойков

Ръководител: д-р Веселина Спасова

4. ВТУ, Велико Търново

Отбор: VTU
Борислав Петров Гаджев, КН, III курс, фак. № 13485 - капитан
Ивайло Илков Цветков, КН, II курс, фак. № 13529
Давид Боянов Костов, Информатика, II курс, фак. № 18113

Ръководител: доц. д-р Валентин Пенев Бакоев

5. ИУ, Варна

Отбор: IU
Александър Веселинов Петков, фак. № 107936
Христо Ивелинов Иванов, фак. № 108371
Иван Тодоров Стоянов, фак. № 100159

Ръководител: Бонимир Пенчев

6. НБУ, София

Oтбор 1: NBU1
Соня Милева, Мрежови технологии, IV курс
Валери Цолов, Мрежови технологии, IV курс
Станислав Иванов, Информатика, IV курс

Oтбор 2: NBU2
Здравко Донев, Мрежови технологии, III курс
Владимир Петков, Мрежови технологии, III курс
Георги Къров, Информатика, I курс

Oтбор 3: NBU3
Димитър Зоин, Информационни технологии, II курс
Едуард Славов, Информационни технологии, I курс
Николай Танурков, Информационни технологии, I курс

Ръководители: проф. д-р Красимир Манев, доц. д-р Николай Киров, ас. Велислав Николов

7. РУ, Русе

Отбор 1: RU1
Слави Георгиев Георгиев, ФМ, IV курс
Павел Стоянов Златаров, магистър, I курс
Мирослав Боянов Маринов, магистър, I курс

Отбор 2: RU2
Преслав Димитров Каранедев, МИ, IV курс
Димитър Валериев Трифонов, КН, III курс
Даниел Димитров, КН, III курс

Отбор 3: RU3
Михаил Иванов Станчев, КН, IV курс
Владимир Владимиров, КН, IV курс
Цветан Николаев Ганев, КН, IV курс

Отбор 4: RU4
Борислав Драганов Кошаров, КН, II курс
Христо Христов Радев, КН, II курс
Искрен Дамянов Иванов, КН, II курс

Ръководители: доц. д-р Пламенка Христова, доц. д-р Румен Русев, гл. ас. д-р Галина Атанасова, ас. Ивайло Каменаров

8. ТУ, Варна

Oтбор 1: TUV1 NULL
Иван Богданов Богданов, СИТ, ІIІ курс, фак. № 61462104 - капитан
Радослав Красимиров Янков, КСТ, ІІІ курс, фак. № 61460194
Божидар Бориславов Стоянов, СИТ, І курс, фак. № 61662167

Oтбор 2: TUV2 return return
Красимир Диянов Димитров, СИ - магистър, фак. № 61662021 - капитан
Станислав Филчев Железов, КСТ, ІІІ курс, фак. № 61460186
Явор Драгомиров Василев, КСТ, ІІІ курс, фак. № 61460178

Oтбор 3: TUV3 Unsupervised Learners
Асен Анатолиев Асенов, КСТ, IV курс, фак. № 61360108 - капитан
Александър Росенов Георгиев, СИТ, І курс, фак. № 61662147
Даниел Атанасов Атанасов, СИТ, І курс, фак. № 61662148

Ръководители: ас. инж. Нели Калчева, гл. ас. д-р инж. Венцислав Николов

9. ТУ, Габрово

Отбор: TUG
Георги Илков Бешев, КСТ, IV курс, фак. № 21305135
Пламен Мирославов Маринов, КСТ, IV курс, фак. № 21305138
Йордан Руменов Пенев, КСТ, III курс, фак. № 21405123

Ръководител: проф. дмн Стоян Капралов

10. ФМИ, СУ "Св. Климент Охридски"

Отбор 1: FMI_1
Иво Даниел Дилов, КН, I курс, фак. № 81561
Даниел Райков Атанасов, КН, I курс, фак. № 81541
Антон Детелинов Чернев, КН, I курс, фак. № 81505

Oтбор 2: FMI_2 ACtiO(n) [action]
Калоян Огнянов Дърмонев, СИ, IV курс, фак. № 61664
Пламен Живков Начев, КН, IV курс, фак. № 80964
Виктор Радивчев, КН, III курс, фак. № 81210

Отбор 3: FMI_3 MettatO(n) [mettaton]
Андрей Лалев, КН, II курс, фак. № 81293
Владимир Живков Начев, КН, II курс, фак. № 81253
Георги Шопов, КН, IV курс, фак. № 80787

Отбор 4: FMI_4 "Караконджулите"
Божин Ичев Кацарски, КН, II курс, фак. № 81291
Ангел Николов, КН, IV курс, фак. № 80758
Владимир Владимиров, КН, IV курс, фак. № 80847

Отбор 5: FMI_5
Георги Светлинов Стоянов, КН, II курс, фак. № 81334
Камен Тошков Кънчев, СИ, II курс, фак. № 61899
Стоян Ефтимов Ефтимов, КН, IV курс, фак. № 81020

Ръководител: доц. д-р Георги Георгиев

11. ШУ, Шумен

Отбор: SHU
Нури Ниязи Нури, СИ, I курс - магистър, фак. № 1632310026 - капитан
Мустафа Ниязи Нури, КИ, III курс, фак. № 1430030004
Георги Дианов Георгиев, КИ, I курс, фак. № 1630030002

Ръководител: доц. д-р Теодоси Теодосиев

12. СофтУни, София (извън класирането)

Отбор 1: SoftU1 *std::logic_failure*
Симеон Пламенов Вънов
Илиян Христов Кордев
Камен Петков Петров

Отбор 2: SoftU2 *BogoSortImpl*
Валентин Иванов Колев
Виктор Добринов Казаков
Тодор Бориславов Илчев

Ръководители: д-р Светлин Наков, Никола Костов, Иван Йонков

13. Ученици, Русе (извън класирането)

Отбор RUSE
Петър Няголов
Виктор Кожухаров
Матю Машков
Емил Инджев

Ръководители: проф. д-р Каталина Григорова, доц. д-р Пламенка Христова


Официални спонсори на XXIX РСОП

Русенски университет "Ангел Кънчев"
Musala Soft company
Sirma Group
Еконт
ComSoft ltd
Stemo ltd
Община Русе